Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców

Szanowni Państwo,

rozpoczął się kolejny rok szkolny. We wrześniu odbyły się  coroczne wybory  do Rady Rodziców. Ubiegły rok szkolny był dla Nas, a szczególnie Naszych  Dzieci bardzo trudny. Kilkumiesięczne kształcenie na odległość było zupełnie nową i niecodzienna sytuacją, w której Wszyscy musieliśmy się odnaleźć. Obecnie wróciliśmy  do szkoły. Zeszły rok z wiadomych przyczyn nie obfitował w liczne wydarzenia i inicjatywy tworzone przez szkołę, indywidualnie przez nauczycieli , jak i przez samych uczniów. Pragniemy, aby ten rok szkolny był pełen ciekawych  pomysłów i wyzwań edukacyjnych. Do realizacji większości projektów potrzebne są pieniądze. W takich sytuacjach pomocną dłoń wyciąga Rada Rodziców. W tym celu między innymi zostaliśmy powołani. Również w tym roku chcielibyśmy wesprzeć wartościowe inicjatywy. Bez Waszej pomocy, Szanowni Rodzice, nie będzie to możliwe. Powodzenie wielu przedsięwzięć  związanych ze szkołą jest uzależnione od stanu konta Rady Rodziców. Środki, którymi dysponujemy pochodzą z Waszych dobrowolnych wpłat. Dzięki nim możemy wspierać wydarzenia sportowe, okolicznościowe (mikołajki, Dzień Dziecka), kulturalne i naukowe, finansować pomoce dydaktyczne, sprzęt dla szkoły, nagrody. Nasza szkoła ciągle się rozwija, a dzięki Waszym wpłatom udało się już tak wiele zrobić. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się do  Państwa  z gorącą prośbą o wsparcie finansowe Rady Rodziców.

Wsparcie, o które prosimy, to kwota 40 zł rocznie od każdego ucznia. Wpłat można dokonywać u wychowawców lub bezpośrednio na podany poniżej rachunek bankowy:

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach, 74-201 Warnice 30

Bank Spółdzielczy w Warnicach

31 9387 1039 3900 1531 2000 0010

W przypadku wpłat na konto należy podać: klasę, imię i nazwisko dziecka.

Serdecznie dziękujemy .

Prezydium Rady Rodziców